אבטחת אתר וורדפרס

אבטחת אתר וורדפרס היא עבודה למקצוענים. אם האתר שלך נפרץ או תרצה להגן עליו מפני בעיות עתידיות, כנס ללינק ולמד איך לאבטח את האתר ועל שירות אבטחת האתרים שלנו.

תוכן עניינים

Depositphotos 378234552 S 1

איך אבטחת אתר וורדפרס באה לידי ביטוי אצלנו?

  1. אבטחת אתר וורדפרס ברמת הקוד – כדי לדאוג לאבטחת אתר וורדפרס טובה יותר, אנו מוסיפים שורות קוד חשובות המונעות מפורצים ורובוטים לנסות לפרוץ את האתר שלך.
  2. הגנה ממתקפות DDoS – כדי להתמודד עם זרימת התנועה העצומה שנגרמת בכוונה על ידי האקרים, אנו מפעילים רשת שרתים שמחלקת את העומס, מזהה את המתקפה וחוסמת אותה.
  3. הסרת תוכנות זדוניות – לא משנה אם באתר שלך הושתלו תוכנות זדוניות או שהוא נפל לרשימה שחורה אנו ננקה את מקור הבעיה והאתר יחזור להיות נקי ומוגן.
  4. חומת אש – חומת אש ברמת יישום אינטרנט (WAF) שלנו מבוססת ענן ויכולה לעמוד בכל מתקפה של האקרים וניסיונות השבתה של האתר.
  5. מניעת ספאם – ע"י שימוש בקאפצ'טה ומלכודות דבש אשר אנו מגדירים בכל טופס, יחד עם מחסום נגד דואר זבל, אנו מבטיחים אבטחה ברמה הכי גבוהה מול איומי הספאם השונים.
  6. אבטחת ססמאות – סיסמאות מנהלי המערכת שקבענו הן בלתי פריצות. זה מבטיח הגנה מלאה על התחברות לא מורשית לאתר. אם נדרש, אפשרי גם לנעול את הפורץ מחוץ לאתר.
  7. אבטחת אתר וורדפרס עושים אצל המקצוענים – עם מערכת משוכללת הכוללת חומת אש, הגנה מפני פריצות האקרים והתקפות על האתר אנו יכולים להבטיח אבטחת אתר וורדפרס ברמה הגבוהה ביותר.

אנטי וירוס וחומת אש בשרת

זוהי שכבת אבטחת וורדפרס ברמה גבוהה, שבה אנו מעבירים את המבקרים דרך רשת אבטחה המונעת ניסיונות השתלטות של האקרים, התקפות DDOS ועוד.

אבטחת אתר וורדפרס ברמת השרת

אבטחת אתר וורדפרס מתחלקת לאבטחה באתר ואבטחה בשרת. מבחינת השרת אנחנו פועלים בכמה מישורים; ראשית, האתרים של לקוחותינו נמצאים בגוגל-קלאוד והאם יש תקיפה על השרתים שלהם תהיו בטוחים שגוגל יודעים להתמודד. שנית, התקנו חומת אש (Firewall) בשרתים שלנו, חומה זו מגינה בפני רובוטים וניסיונות תקיפה של האקרים. בנוסף, לקוחותינו, המקבלים שירות אבטחת אתר וורדפרס, מועברים דרך רשת שנקראת קלאודפלייר. רשת זו, נותנת שכבת אבטחה נוספת במידה ויש תקיפה על השרתים.

אבטחת אתר וורדפרס ברמת הקוד

כאשר לקוח חדש משתמש בשירות אבטחת אתר וורדפרס שלנו, אנחנו מתקינים לו מערכת אבטחה בתוך האתר. מערכת זו משנה את הלינק כניסה לאתר ומקשה על רובוטים לפרוץ לאתר בכל מיני דרכים מתוחכמות. מעבר לכך, אנחנו מגדירים כל מיני דברים קטנים בקוד המונעים מפורצים ורובוטים להשאיר פרטים ולהספים את האתר. במסגרת אבטחת אתר וורדפרס, יש עוד מספר קטעי קוד שאנחנו מוספים (מידע טכני שלא נכנס אליו כעת) שעוזרים להגן על האתר בכל מיני צורות.

למה לבחור באבטחת אתר וורדפרס איתנו?

אנחנו בדיגיטה, נותנים שירות מקיף ללקוחותינו. כלומר, אתר שיושב אצלנו בשרת גם מתוחזק על ידינו. לרוב לקוחותינו אין גישת מנהל לאתר. בצורה הזו, יש לנו שליטה מלאה על אבטחת האתר והשרת. מעבר לכך, אנחנו לעולם לא מפילים את האשמה על מישהו אחר, אם יש בעיה, אנחנו נסדר אותה גם אם יתהפך העולם. הבחירה באבטחת אתר וורדפרס איתנו היא בעצם הבחירה ללכת על בטוח ולישון בשקט ללא דאגות.

אם מישהו פרץ לכם לאתר אנחנו ננקה את הפריצה

למרות שאנחנו בדיגיטה עושים את מירב המאמצים למנוע נסיונות פריצה, אם האקר מקצועי יחליט שהוא רוצה להפיל לכם את האתר אז ייתכן והוא יצליח. פריצות כאלו הם מכוונות, כלומר, מישהו ספציפי עבד מאוד קשה כדי לפרוץ או להפיל לכם את האתר. במקרה כזה אין סיבה לדאגה, אנחנו נמצא את פרצת האבטחה, נסגור אותה ונשחזר את האתר שלכם. יש לנו גיבויים רבים של האתר, לכן זו לא תהיה בעיה.

 

תוכן עניינים