תחזוקת אתרים | ניהול אתרים | תמיכה טכנית לאתר | אחסון, אבטחה וניהול תוכן

ניהול ותחזוקת אתרים

לישון בשקט כי מישהו דואג לאתר שלכם 24/7

תחזוקת אתרים טכנית שוטפת

תחזוקת אתרים טכנית כוללת עדכוני גירסא לכלל חלקי האתר, גיבוי יומי, תיקון באגים, בדיקת מומחה וורדפרס, ניקוי דאטאבייס, ניטור רוגלות וזמן אוויר.

דו"ח חודשי

חשוב שבעל עסק יעקוב אחר מה שקורה עם האתר, לכן אנו מספקים דו"ח חודשי ובו כל מה שנעשה במסגרת שירות תחזוקת אתרים חודשית.

תמיכה טכנית ושיפור האתר

במסגרת תחזוקת אתרים, האתר שלכם מקבל תמיכה טכנית לדברים הקטנים. מעבר לכך, אם תרצו לפתח את האתר, להוסיף לו חנות או דפים ניתן להרחיב את שירותי התמיכה.

אחסון אתרים בגוגל קלאוד

כחלק ממערך אבטחה תקין ושמירה על ביצועים גבוהים לאתר אנחנו מאחסנים את לקוחותינו על הפלטפורמה של גוגל קלאוד.

ניהול וכתיבת תכנים

אתר וורדפרס בריא הוא אתר בעל תוכן משתנה. ניתן להרחיב את שירותי תחזוקת אתרים ולבקש מאיתנו לכתוב עבורכם תכנים חדשים כמו תוכן לדפים או מאמרים.

אבטחה

אתרי וורדפרס הם יעד פופולרי לנסיונות פריצה וכופר. אנחנו מאתרים את הנסיונות פריצה האלו ומחזקים את מערך האבטחה בהתאמה.

תחזוקת אתרים מלאה, שנעשית ע"י מומחה אתרי וורדפרס

וורדפרס היא מערכת דינמית והיא זקוקה לטיפול מתמיד, אנו מתמחים בניהול ותחזוקת אתרים שוטפת לוורדפרס הכוללת עדכוני מערכת, גיבויים, ניטור, אבטחה, טיפול בבאגים, אחסון, כתיבת תכנים ותמיכה טכנית.

תחזוקת אתרים

יש לכם אתר וורדפרס?

זקוקים לשירות תחזוקת אתרים?

פעולות תחזוקת אתרים טכנית

עדכונים שוטפים

החלק הכי חשוב בתחזוקת אתרים הוא ביצוע עדכוני גרסאות ליבה של וורדפרס, פלאגינים וערכת נושא תוך תיקון באגים ואי תאימות.

גיבויים ושיחזורים

אנו מגבים את כל הקבצים ואת מסדי הנתונים ברמה היומית בענן, כך שבמידה ומשהו לא תקין, נוכל לשחזר בקלות.

ניטור רוגלות וזמן אוויר

אנו מנטרים את האתר 24/7 על מנת לאתר זיהומים של תוכנות זדוניות, ביצועים ירודים וכו'. אם מצאנו, נטפל בזה. נוחו לכם בשלווה.

בדיקת מומחה

מומחה וורדפרס יעשה בדיקת בריאות עבור האתר, כדי לראות אם יש בעיות מיוחדות ומה ניתן לעשות כדי לשפר אותו

יש לכם אתר וורדפרס?

זקוקים לשירות תחזוקת אתרים?

אבטחת אתר וורדפרס - תחזוקת אתרים

עדכונים הם החלק הכי חשוב בתחזוקת אתרים

אתר וורדפרס אינו מורכב כמקשה אחת, הוא מורכב מקבצי ליבה שפותחו ע"י המפתחים הראשיים של המערכת, ועוד קבצים שאנשים ברחבי העולם יצרו, קבצים שנועדו להוסיף פונקציונאליות שונות לאתר. מידי פעם, האנשים האלו מעדכנים את הקבצים שלהם כי יש בהם בעיות אבטחה או אי תאימות עם קבצים אחרים של וורדפרס.
כאשר אנחנו עושים תחזוקת אתרים, אנחנו בעצם מעדכנים את הקבצים האלו באתר שלך ודואגים שתהיה תאימות מלאה של האתר לעדכונים האחרונים.
ביצוע עדכונים שוטפים לכל הקבצים במסגרת שירות תחזוקת אתרים יוצרת אתר ללא תקלות, שעובד בצורה מהירה ומוגן מפני איומים. 

מומחה לתחזוקת אתרים שולח דו"ח חודש בחודשו

בתחילת כל חודש, לקוחותינו מקבלים במסגרת שירות תחזוקת אתרים דו"ח חודשי ובו כל מה שבוצע באתר במסגרת התחזוקה. הדו"ח כולל בתוכו רשימה של הקבצים שעודכנו, עדכון לגבי גיבויים, סריקות וסטאטוס אבטחה,כמות מבקרים באתר. במידה והתגלתה בעיה, מנהל הפרויקטים שלנו מעדכן את הלקוחות ואפילו מגדיל ראש ושולח הצעות לשיפור האתר, הן מבחינה טכנית, מבחינת חווית המשתמש והצעות נוספות לייעול וקידום האתר.

תחזוקת אתרים

יש לכם אתר וורדפרס?

זקוקים לשירות תחזוקת אתרים?

תחזוקת אתרים לעסקים

שימוש בשירות תחזוקת אתרים הוא לא חובה, אבל...

התקשרה אלינו לקוחה נסערת, היא חיפשה בגוגל שירות תחזוקת אתרים והיא הגיעה אלינו. מסתבר שהיא לא עדכנה את האתר שלה שנתיים. מאז יצאו עשרות גרסאות חדשות של החלקים באתר שלה. כמה ימים קודם לכן, היא ביקשה ממתכנת מסוים לעדכן את הגרסאות. כצפוי, האתר שלה הפסיק לעבוד. אם לוקחים בחשבון את הזמן בו האתר לא היה באוויר ואת המחיר שהיא שילמה על מנת שנסדר לה את האתר, הלקוחה גילתה כי היה עדיף לה מההתחלה להשתמש בשירותי תחזוקה. הלקוחה מאז משלמת על שירות תחזוקת אתרים בצורה שוטפת והאתר שלה עובד כמו שצריך.

חומת אש ואבטחה מקיפה לאתר

אתרי וורדפרס רגישים מאוד למתקפות ונסיונות פריצה. לרוב, מסתובבים ברשת רובוטים המחפשים פירצות באתרים וכאשר הם מוצאים הם נכנסים. במסגרת שירות תחזוקת אתרים בדיגיטה, אנחנו עושים בדיקות אבטחה ברמה יומיומית, במידה והתגלה חור אנחנו נאטום אותו. במקרים קיצוניים של תוכנות זדוניות שנכנסו לאתר, אנו נסיר אותם ונדאג שהאתר ימשיך לרוץ בצורה חלקה.

בנוסף לבדיקות היומיומיות, נתקין באתר שלך מערכת משוכללת הכוללת חומת אש והגנה מפני פריצות האקרים. המערכת תעצור מתקפות על האתר ותעדכן במידה ויש נסיונות פריצה חוזרים.

תחזוקת אתרים עם SSL

יש לכם אתר וורדפרס?

זקוקים לשירות תחזוקת אתרים?

שאלות נפוצות על שירות תחזוקת אתרים

המחיר משתנה מאתר לאתר. ישנם לקוחות המקבלים שירות כתיבת תכנים או פיתוח דפים בצורה שוטפת. עלות תחזוקת אתרים סטטיים שלא משתנים היא 260 ש"ח לאתר שנבנה בדיגיטה. לאתרים שלא נבנו בדיגיטה המחיר יכול להגיע עד 500 ש"ח, תלוי באופן בו הוא נבנה והמורכבות שלו. המחיר לאתר מכירות שנבנה בדיגיטה הוא 350 ש"ח לחודש ויכול להגיע עד ל- 800 ש"ח לאתר שנבנה במקום אחר. למעבר למחירון המלא שלנו ניתן ללחוץ על הלינק.

תחזוקת אתרים הוא שירות שניתן למי שאינו מבין באתרים ברמה הטכנית ואינו יכול לעשות זאת בעצמו. השרותים הכלולים בתחזוקת אתרים הם עדכונים שוטפים, גיבויים יומיומיים, ניטור, אבטחה ובדיקת מומחה. את השירותים האלו לא ניתן לקחת בנפרד והם כלולים תחת תשלום יחיד לשירות תחזוקת אתרים טכנית. שירותים כגון כתיבת תכנים או פיתוח הם בתשלום נוסף. 

על מנת שנוכל לתת לכם שירות תחזוקת אתרים נצטרך גישה לפאנל ניהול השרת, לפאנל ניהול הדומיין והפאנל של וורדפרס. למזלכם, אתם לא צריכים לעשות כלום חוץ מלהעביר לנו פרטים אלו, במקרים מסובכים נשמח גם לקבל את הטלפון של מנהל האתר הנוכחי או מפתח האתר שלכם. אנחנו נעשה את כל התהליך בשבילכם, אתם תמשיכו להתעסק במה שאתם עושים הכי טוב.