כתיבת תכנים וניהול תוכן

כתיבת תכנים לאתרים מבוצעת ע"י כותבי התכנים שלנו ולאחר מכן עוברים תיקונים ע"י קופירייטר שהופך את התוכן לשיווקי יותר. מתעניין בכתיבת תכנים? הכנס וקרא עוד.

תוכן עניינים

Depositphotos 278528980 S 1

מה כולל שירות כתיבת תכנים וניהול תוכן לאתר?

  1. כתיבת תכנים ומאמרים לבלוג – הקוראים מחכים כבר שתעלה משהו חדש? האתר זקוק לתוכן רענן כל חודש? שלח לנו מידע כללי ואנחנו נעשה עבורך כתיבת תכנים מקצועיים תוך שמירה על עיצוב יפה ופריסה נכונה של התוכן.
  2. קופירייטינג וכתיבה שיווקית – כתיבת תכנים היא לא רק למען גוגל. כתיבת תכנים שמותאמת לחווית משתמש נכתבת בצורה שיווקית שמעניינת את הקורא וגורמת לו להרגיש שמחה, צחוק, או כל רגש אחר שנרצה לעורר.
  3. הזנת מוצרי חנות – הזנת מוצרים קטנה עלינו, שלח לנו את המוצרים החדשים והתוכן שלהם כשתחליט להגדיל את היצע המוצרים שלך ואנחנו נוסיף אותו לחנות שלך.
  4. הזנת תוכן טקסטואלי – יש לך שירותים חדשים, מאמר מוכן או תוכן אחר שאתה רוצה להוסיף לאתר? אין בעיה! פשוט שלח את התוכן החדש ואנחנו נעלה אותו לאתר.
  5. כתיבת תכנים וניהול תוכן הופכים את האתר לעדכני יותר – הזמן שלך יקר ועדיף שיוקדש ללקוחותיך. אנו נעשה ניהול תכנים עבורך בזמן שאתה מקדם את העסק. בין אם מדובר על כתיבת תכנים, כתיבת מאמרים או הזנת מוצרים לחנות אנו מבטיחים לכתוב ולפרסם הכל בזמן ושיראה מדהים.

כתיבת תכנים ומאמרים לבלוג

היום, זה כבר ברור, אתר שרוצה לקדם את עצמו בגוגל זקוק לבלוג בתוכו. בעבר, בלוג היה נחשב נחלתם של בלוגרים למינהם. כעת, גולשים מעריכים שיתוף מידע, לכן, בין אם יש לכם עסק גדול או קטן, הגולשים מצפים למצוא כמה שיותר מידע באתר שלכם. שימוש בשירותי כתיבת תכנים חיצוני, גם מקל על בעל העסק כי יהיה לו פחות התעסקות וגם נותן ערך נוסף לגולשים שמקבלים מידע מקצועי הכתוב בצורה ראויה.

שנתאם פגישת היכרות אונליין?

הזנת תכנים, מאמרים ומוצרים לאתר

חלק מבעלי האתרים מבצעים כתיבת תכנים בעצמם, אך לא יודעים או חוששים להזין את התכנים בעצמם שמה יהרסו משהו. לשם כך, אנו מציעים שירות הזנת תכנים הכולל הכנסת התוכן לאתר תוך שמירה על העיצוב ובדיקה שהכל נראה כמו שצריך. מעבר לתכנים טקסטואליים, בעלי חנויות וירטואליות מוסיפים מוצרים חדשים לחנות או רוצים לערוך אותם. במקרה זה, ניתן לפנות אלינו ולבקש שנזין את המוצרים לאתר בשמכם.

כתיבת מאמרים חיצוניים לקידום בגוגל

חלק מקידום אתרים אורגני לאתר כולל יצירת מערך לינקים חיצוניים. ישנן מספר שיטות ליצירת מערך כזה, חלקן מומלצות יותר וחלקן מומלצות פחות. אחת הדרכים הטובות יותר היא כתיבת תכנים ומאמרים באתרים אחרים תוך הוספת לינק לאתר שלכם. למשל, בעל עסק של עריכת דין, יוכל לכתוב מאמר לבלוג חיצוני (כל עוד בעל הבלוג מסכים) ומתישהו לאורך הכתיבה ייתן לינק לאתר שלו. כחלק משירות כתיבת תכנים, נוכל לבצע כתיבת מאמרים בבלוגים אחרים ולהוסיף בהם לינק לאתר שלכם, מה שיתרום לקידום האתר בגוגל.

כתיבת תכנים מסודרים ונעימים לקריאה

כאשר ניגשים למלאכת כתיבת תכנים יש לקחת בחשבון את נושא הקריאות. הכוונה הכללית בקריאות היא לתת לגולש חווית קריאה נעימה. באופן כללי, קריאות מתבטאת בשמירה על היררכיה קלה להבנה של כותרות, חלוקה נכונה לפסקאות, שמירה על אורך מתאים של משפטים ופסקאות. מעבר לכך, כתיבת תכנים נכונה תתבטא בפיסוק וניקוד במקומות הנכונים, שימוש מאוזן בביטוי המפתח ובביטויי קישור.

תוכן עניינים