בניית אתרים | בניית דפי נחיתה | בניית אתרי וורדפרס | עיצוב אתרים | DIGITA

בניית אתרים ודפי נחיתה

חווית משתמש שהופכת גולשים ללקוחות

אופטימיזציה לגוגל

ראשית, לפני שמתחילים בעיצוב ובכל התהליך של בניית אתרים, אנחנו עושים מחקר מילות מפתח. בסיום, מוסיפים תגיות כותרת ותקציר, מגדירים מפת האתר, פותחים את האתר לסריקה של גוגל ומבצעים אופטימיזציית דף.

ביצועים גבוהים

בניית אתרים בדיגיטה נעשית בשימוש בקוד נקי עם מינימום תוספים, תמונות דחוסות וערכות נושא קלילות. זאת על מנת ליצור אתרים מהירים מאוד, אשר נטענים תוך פחות משניה אחת.

התאמה למובייל

רוב התנועה באינטרנט מגיעה ממכשירים ניידים. לכן, כחלק מבניית אתרים נכונה אנו יוצרים אתר רספונסיבי אשר מתאים את עצמו לכל גדלי המסכים ונראה מושלם בכולם.

תמיכה עתידית

כאשר האתר יהיה מוכן אנחנו נשאר חברים, על מנת שנוכל לטפל בכל מה אתר האינטרנט שלך צריך בהמשך: תחזוקה, אירוח, ניהול תכנים ועוד.

נגישות ו- GDPR

אנו מיישמים את כללי האינטרנט של 2018 לבניית אתרים: מתן גישה מלאה לכולם לאתר תוך ווידוא כי המידע הפרטי שלהם בטוח.

כתיבת תוכן שיווקי

מרכיבי בניית אתרים כוללים בתוכם גם כתיבת תוכן שיווקי אשר מותאם למטרת האתר. תוכן שיווקי יכול להתבטא בקריאה לפעולה להשארת פרטים, למידה על מגוון השירותים וכו'

בניית אתרים מעוצבים לפי טרנדים חדשים

בניית אתרים זו אהבה, לכן אנחנו יוצרים מכל הלב אתרים המותאמים למובייל ובעלי חווית משתמש בלתי נשכחת. בנוסף, העיצוב מעורר השראה ומהירות טעינת האתרים היא מתחת לשנייה אחת. אם חיפשת חברה לבניית אתרים, הגעת למקום הנכון.

החלטתם להקים אתר לעסק?

מחפשים חברה מקצועית לבניית אתרים?

פרוייקטים אחרונים

בניית אתרים מכל הסוגים

בניית אתרי תדמית

אתרי תדמית הם אתרים שמהווים כרטיס ביקור דיגיטלי ברשת. ניתן למצוא בהם את מגוון השירותים של העסק, אודות, פרטי יצירת קשר, פרויקטים אחרונים, המלצות, תוכן מעניין ועוד. אתר כזה מתאים לבעל עסק שרוצה להשיג לקוחות חדשים דרך גוגל ולתת ללקוחותיו הקיימים מידע אודות השירותים. רוב בעלי העסקים הפרטיים המחפשים שירות בניית אתרים זקוקים לאתר מסוג כזה.

בניית אתרי מכירות

אתרי מכירות הם אתרים בהם אפשר לראות את המוצרים אותם החברה מוכרת ולבצע רכישה ישירה דרך האתר. אתרים כאלו כוללים בתוכם מערכת סליקה, סל קניות ובאמצעותן לקוחות יכולים לבצע רכישות ישירות מהאתר. בניית אתרים מסוג כזה מיועדים לעסקים שרוצים למכור שירותים\מוצרים דרך האינטרנט.

בניית אתרי פורטפוליו

אתרי פרוטפוליו הם אתרים שמיועדים להציג את הפרויקטים של העסק ברשת. ישנם עסקים שיש להם מספיק לקוחות אך רוצים לארגן בצורה דיגיטלית את הפרויקטים שעשו. בניית אתרים כאלו מתאימה לעסקים של עיצוב פנים, נגרים, מעצבים גרפיים וכו'.

בניית אתרי תוכן\בלוג

אתרי תוכן ובלוגים הם אתרים שמכילים בתוכם הרבה מאמרים ומטרתם ליצור תנועה לאתר מגוגל. כל מאמר מתמקד בביטוי מפתח מסויים או נותן מידע מאוד מעניין ובעל ערך לגולשים, כתוצאה מכך עם הזמן האתר צובר עוקבים. לבסוף אפשר ליצור מאתר כזה כמה מודלים עסקיים ובינהם להפוך את האתר לפלטפורמה פרסומית.

החלטתם להקים אתר לעסק?

מחפשים חברה מקצועית לבניית אתרים?

בניית אתרים מותאמים למובייל

רוב הגולשים באינטרנט היום גולשים מהטלפון הסלולרי. חברה לבניית אתרים מקצועית חייבת לקחת בחשבון התאמה של האתר למובייל. אם האתר לא מותאם למובייל, המשתמשים יצאו ויגלשו לאתר הבא שמציע שירות דומה, רק מחוסר סבלנות. בניית אתרים נכונה תהיה כזו שחושבת על המובייל יותר מאשר על המחשב הנייח\נייד.

אופטימיזציה לגוגל חשובה לקידום

בסופו של יום, גוגל ישים בראש תוצאות החיפוש את הדפים שנותנים את התשובה המדוייקת ביותר למה שהגולש חיפש. ישנם קריטריונים רבים לקידום אתרים בגוגל אך כאשר מבצעים בניית אתרים, ראשית יש לעשות אסטרטגיית תוכן ולוודא כי לתוכן יש כוח קידומי שיעזור לדף להתקדם בגוגל.

החלטתם להקים אתר לעסק?

מחפשים חברה מקצועית לבניית אתרים?

למה לבחור בבניית אתרים דווקא איתנו?

ישנם המון חברות לבניית אתרים, להחליט בשירות של מי מהם להשתמש זו החלטה גורלית. אם בוחרים לא נכון, במקרה הטוב תצאו עם אתר איטי או אתר שמעוצב בצורה חובבנית. עם הניסיון הרב שלנו בבניית אתרים, תהיו בטוחים שהלסת של הגולשים שלכם תיפול כאשר הם יאמרו: וואו! איזה השקעה הם עשו באתר!

חווית משתמש היא הבסיס לבניית אתרים נכונה

כאשר אנו נגשים לבנות אתר חדש, אנחנו לוקחים בחשבון קודם כל את הגולש. ראשית, ניקח בחשבון את המטרות של האתר ונחשוב איך לתת לגולש את התשובות שהוא מחפש תוך השגת מטרות האתר. כל זאת,  עטוף בחווית גלישה נעימה וחיובית. תחום בניית אתרים נמצא בענף השיווק, וכל איש שיווק יודע לתת ללקוח את מה שהוא חיפש ביחד עם חוויה חיובית.