בניית אתרים והגשמת חלומות בדיגיטל

תהליך בניית אתרים כולל בתוכו:

אופטימיזציית ביצועים

אנחנו משפרים את מהירות האתר ואת יעילותו, כך מקבלים המשתמשים חוויה חלקה ומהירה עם זמני טעינה קצרים.

תשתית מוכנה לקידום בגוגל

פיתוח תוך חשיבה על אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), ומכינים אותו כך שטכנית, הוא ידורג גבוה.

עיצוב רספונסיבי

אנו מתאימים את האתר שלך לכל המכשירים כולל טלפונים וטאבלטים כדי לספק חוויית משתמש עקבית.

נגישות והתאמה ל- GDPR

אנו מקיימים את כללי הנגישות בישראל עבור אלו שמתקשים ואת ה- GDPR האירופאי למען שמירה על הפרטיות.

הדרכות ניהול תוכן

אנו מספקים הדרכות וידאו ידידותיות ששמורות באתר כדי שניהול ועדכון התוכן באתר יהיה קל ונוח.

שירות תחזוקת אתרים

שירות תחזוקה לאתר זמין בתשלום חודשי לאחר סיום בניית האתר כך שאנחנו ממשיכים לטפל בו לאורך ימי חייו.

פרויקטי בניית אתרים לדוגמא

דוגמאות לפרויקטי בניית אתרים שאנחנו מאוד אוהבים.

האתר של אוגמיינד משמש פלטפורמה להצגת היכולות המרתקות שלהם בתחום המציאות מדומה/מציאות רבודה (AR/VR), זאת באמצעות אנימציות מיוחדות ועיצוב ברמה סופר גבוהה. צפייה באתר
אתר מרהיב המציג מגוון רחב של מוצרים ויישומים לשימוש במזל"טים (UAV). האתר מספק מידע מקיף ומעודכן על המוצרים הזמינים, עם תיאורים מפורטים, אנימציות מיוחדות, וידאויים והדמיות בתלת מימד. צפייה באתר

כך מתחיל תהליך
בניית אתרים

היכרות ואבחון הצורך

ראשית נציג את עצמנו, לאחר מכן נקבל הבנה מעמיקה של דרישות האתר שלך, מטרות וקהל היעד, ואז נספק לך הצעת מחיר מדויקת שתתאים לחזון שלך.

איפיון ושרטוט האתר

נחקור אתרים מעוררי השראה, ננתח מתחרים ונבצע שרטוט שיגדיר מה יהיה באתר. נבחר סגנון עיצוב שישקף את המותג שלך ויכלול רכיבים ייחודיים שידגישו את מה שמבדל אותך מאחרים.

עיצוב קונספט

אנחנו מעצבים את המסך הראשוני של דף הבית של האתר שלך, באמצעות ניסיון רב שנים בתהליכי בניית אתרים, נעשה איטרציות ותיקונים על העיצוב של המסך הראשוני ובכך נקבל קונספט לאתר שייתן את הקווים המנחים לעיצוב שאר האתר.

עיצוב ופיתוח האתר

במקום להמתין להשלמת תהליך העיצוב כולו, אנו מפתחים את הדפים שאושרו בצורה הדרגתית, חוסכים זמן ומאפשרים שיתוף פעולה יעיל בין צוותי העיצוב והפיתוח שלנו, מה שמביא לזרימת עבודה ועמידה ביעדי סיום הפרויקט.

בדיקות והשקת האתר

אנחנו מבצעים בדיקות איכות מקיפות, מתייחסים לכל בעיה ומטפלים בתיקונים שידרשו על ידייך, כדי להבטיח חווית משתמש חלקה וללא תקלות. לאחר ביצוע כל ההתאמות, נשיק את האתר ונשחרר אותו לעולם.

תיקונים לאחר השקה

במשך תקופה של 3 חודשים לאחר השקת האתר, נסתמך על המשוב שלך ושל לקוחותייךכדי לבצע התאמות ושיפורים באתר. אנו נוודא כי כל בעיה שעולה מטופלת, כך אנחנו מוודאים שגם תוך השימוש של האתר הוא נקי מתקלות.

יצירת קשר - שירות בניית אתרים

בקרוב יהיה לך אתר מהמם, מרגש לא?

oie 617954eIDxfOnG

בניית אתרים למגוון תעשיות

אנו נותנים שירות בניית אתרים מסוג וורדפרס לכל תחומי העיסוק. החל מבניית אתרים לעסקים פרטיים וסטארט-אפים ועד אתרי מסחר אלקטרוני ופורטלים חינוכיים, הצוות שלנו יתאים פתרונות גם לעסק שלך.

מחיר בניית אתרים

החל מ: ₪8,000 \ לפרויקט

הבנת העלויות של בניית אתרים היא חשובה. השירותים שלנו מתחילים ב-8,000₪ לפרויקט, ומספקים גמישות בכדי לעמוד בצרכים ובתקציבים שונים. אם אתה מחפש דף נחיתה פשוט או אפליקציה רבת יכולת, אנחנו כאן כדי לדון באפשרויות שתואמות ליעדים הכלכליים שלך. ניתן לצפות באפשרויות ובמחירון המלא בדף מחיר בניית אתרים באתר שלנו.

Depositphotos 188733526 L 1