פרסום וקידום אתרים בגוגל

תוכן עניינים

Depositphotos 250839286 S 1

מהם סוגי קידום אתרים בגוגל הקיימים נכון להיום?

  1. קידום אורגני בגוגל – קידום אורגני הוא היקר אך היעיל ביותר ממגוון הדרכים לעשות קידום אתרים בגוגל. יוצרים קישורים נכנסים לאתר מאתרים שונים, כותבים מאמרים שעונים על השאלות שהגולשים שואלים באינטרנט כדי להיות הכי רלוונטי לחיפוש ובונים אתר מותאם לקידום בגוגל.
  2. קידום ממומן בגוגל – אנחנו עושים מחקר ביטוי מפתח ויוצרים מודעות פרסומיות אשר גולשים שיחפשו שירות כמו שלך הם יראו אותך בתוצאות החיפוש הממומנות בדף הראשון או השני בגוגל.
  3. קידום תוכן בגוגל – באמצעות כלים כמו טאבולה ואאוטבריין אנחנו מקדמים תכנים שיש לכם באתר. כאשר אנשים יקראו מאמרים באתרים כמו YNET, הכלים האלו יראו להם תכנים שאולי הם יתעניינו בהם כולל התכנים שלכם.
  4. ניהול קמפיינים – קמפיין בגוגל זקוק לעדכון מודעות ובדיקות על מנת לראות איזה מודעות הכי ממירות גולשים ללקוחות פוטנציאלים. אנחנו נעשה מעקב שוטף ונדאג להשיג לכם כמה שיותר לידים מתקציב הפרסום.

עושים קידום אתרים בגוגל ומגייסים לקוחות חדשים

אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג לקוחות חדשים לעסק היא לעשות קידום אתרים בגוגל. זאת על ידי העלאת הדירוג של האתר בתוצאות החיפוש ויצירת מודעות ממומנות שכאשר גולשים יחפשו שירות מסויים הם יגיעו לאתר שלכם.

אסטרטגיית קידום אתרים בגוגל

כאשר ניגשים לכל נושא קידום אתרים בגוגל, ראשית מחליטים מה המטרה של הקידום. האם אנחנו רוצים פרסום ממוקד זמני? אנחנו רוצים שיצרו איתנו קשר באופן כללי לטווח הארוך? לפי המטרה, אפשר לתכנן את האסטרטגיה ולהחליט האם כדאי לעשות פרסום ממומן או אורגני ובאיזה היקף.

שנתאם פגישת היכרות אונליין?

ניתוח נתונים מקידום ממומן

ישנה חשיבות גבוהה לנושא ניתוח הנתונים כאשר מדובר בקמפיין ממומן. האם דף הנחיתה שלי עובד? אולי אנשי המכירות שלי זקוקים לריענון? מהם אחוזי ההמרה? לפי התשובות לשאלות הללו תוכל לעשות שינויים בקמפיין ולהצליח לעשות קידום אתרים בגוגל שיניב תוצאות.

איך לבחור איש מקצוע לקידום אתרים?

נכון, לא חסר חברות לקידום אתרים בגוגל, רבות וטובות מהן הביאו את הלקוחות שלהן למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. יש לחפש חברה שמעבר למקצועיות וההצלחה הרבה בקידום אתרים בגוגל ללקוחותיהם, היא מציגה השקיפות. המון לקוחות מתלוננים על על תקציבים גדולים שבוזבזו בלי לדעת לאן הלך הכסף. קידום אתרים בגוגל אצל חברה מקצועית יעשה בשיתוף פעולה מלא של הלקוח וחשיפתו לכל המהלכים, התכנים והפעולות שנעשות למטרות הקידום.

מה כולל קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים בגוגל הוא חשוב, ובמיוחד קידום אורגני. אמנם לתוצאות לוקח זמן להגיע, אבל היתרון הוא לטווח הארוך. לפני הכל,  עושים אופטימיזציה לאתר, כלומר מתאימים אותו לכללים של גוגל וכדי שיהיה ידידותי יותר למשתמש. לאחר מכן, מתחילים במלאכת הנמלים שכוללת יצירת תכנים בתוך האתר ומחוץ לאתר. התכנים צריכים להכתב ע"י קופירייטר מקצועי או ע"י AI ולאלו שמפורסמים מחוץ לאתר יתווסף לינק בתוכן שיוביל לאתר שלכם. עם הזמן, האתר שלכם יעלה בדירוג שלו בגוגל ואתם תראו איך קידום אתרים בגוגל מתרחש בצורה הכי נכונה ואפקטיבית שיש.

תוכן עניינים