קידום אתרים בגוגל - דיגיטה

פרסום וקידום אתרים בגוגל

שגולשים יחפשו שירות כמו שלכם בגוגל – ימצאו אתכם

קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני הוא היקר אך היעיל ביותר ממגון הדרכים לעשות קידום אתרים בגוגל. אנחנו יוצרים קישורים נכנסים לאתר מאתרים שונים וכותבים מאמרים שעונים על השאלות שהגולשים שואלים באינטרנט.

קידום ממומן בגוגל

אנחנו עושים מחקר ביטוי מפתח ויוצרים מודעות פרסומיות אשר גולשים שיחפשו שירות כמו שלך הם יראו אותך בתוצאות החיפוש הממומנות בדף הראשון או השני בגוגל.

קידום תוכן בגוגל

באמצעות כלים כמו טאבולה ואאוטבריין אנחנו מקדמים תכנים שיש לכם באתר. כאשר אנשים יקראו מאמרים באתרים כמו YNET, הכלים האלו יראו להם תכנים שאולי הם יתעניינו בהם כולל התכנים שלכם.

ניהול קמפיינים

קמפיין בגוגל זקוק לעדכון מודעות ובדיקות על מנת לראות איזה מודעות הכי ממירות גולשים ללקוחות פוטנציאלים. אנחנו נעשה מעקב שוטף ונדאג להשיג לכם כמה שיותר לידים מתקציב הפרסום.

עושים קידום אתרים בגוגל ומגייסים לקוחות חדשים

אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג לקוחות חדשים לעסק היא לעשות קידום אתרים בגוגל. זאת על ידי העלאת הדירוג של האתר בתוצאות החיפוש ויצירת מודעות ממומנות שכאשר גולשים יחפשו שירות מסויים הם יגיעו לאתר שלכם.

רוצים לגייס לקוחות חדשים?

מוכן להתחיל בקידום אתרים בגוגל?

אסטרטגיית קידום אתרים בגוגל

כאשר ניגשים לכל נושא קידום אתרים בגוגל, ראשית מחליטים מה המטרה של הקידום. האם אנחנו רוצים פרסום ממוקד זמני? אנחנו רוצים שיצרו איתנו קשר באופן כללי לטווח הארוך? לפי המטרה, אפשר לתכנן את האסטרטגיה ולהחליט האם כדאי לעשות פרסום ממומן או אורגני ובאיזה היקף.

ניתוח נתונים מקידום ממומן

ישנה חשיבות גבוהה לנושא ניתוח הנתונים כאשר מדובר בקמפיין ממומן. האם דף הנחיתה שלי עובד? אולי אנשי המכירות שלי זקוקים לריענון? מהם אחוזי ההמרה? לפי התשובות לשאלות הללו נוכל לעשות שינויים בקמפיין ולהצליח לעשות קידום אתרים בגוגל שיניב תוצאות.

רוצים לגייס לקוחות חדשים?

מוכן להתחיל בקידום אתרים בגוגל?

למה לבחור בקידום אתרים בגוגל עם דיגיטה?

נכון, לא חסר חברות לקידום אתרים בגוגל, רבות וטובות מהן הביאו את הלקוחות שלהן למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. הייחודיות בדיגיטה, מעבר למקצועיות וההצלחה הרבה בקידום אתרים בגוגל ללקוחותינו, היא השקיפות. כמעט כל לקוח חדש שהגיע אלינו התלונן על תקציבים גדולים שבזבז בלי לדעת לאן הלך הכסף. קידום אתרים בגוגל איתנו, יעשה בשיתוף פעולה מלא של הלקוח וחשיפתו לכל המהלכים, התכנים והפעולות שנעשות למטרות הקידום.

מה כולל קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים בגוגל הוא חשוב, ובמיוחד קידום אורגני. אמנם לתוצאות לוקח זמן להגיע, אבל היתרון הוא לטווח הארוך. לפני הכל, נעשה לכם אופטימיזציה לאתר, כלומר נתאים אותו לכללים של גוגל ונעשה אותו ידידותי יותר למשתמש. לאחר מכן, נתחיל במלאכת הנמלים שכוללת יצירת תכנים בתוך האתר ומחוץ לאתר. התכנים נכתבים ע"י קופירייטר מקצועי ולאלו שמפורסמים מחוץ לאתר יתווסף לינק בתוכן שיוביל לאתר שלכם. עם הזמן, האתר שלכם יעלה בדירוג שלו בגוגל ואתם תראו איך קידום אתרים בגוגל מתרחש בצורה הכי נכונה ואפקטיבית שיש.