תמיכה טכנית לאתרים

במסגרת תמיכה טכנית שאנחנו עושים, תוכלו לקבל אופטימיזצית SEO או אופטימיזצית מהירות לאתר, תיקוני באגים, הוספת דפים ובעצם כל מה שאתר הוורדפרס שלכם זקוק לו.

תוכן עניינים

Depositphotos 228518176 S 1

מה כלול בשירות תמיכה טכנית לאתרים?

  1. תיקוני באגים – כי היופי נמצא בפרטים הקטנים, לכן אנו נטפל בהיבטים הקשורים בעיצוב ו – CSS, תיקון באגים כללי, תיקון שגיאות כתיב, קישורים שבורים וכו'.
  2. שיפור מהירות וביצועים – תמיכה טכנית למהירות האתר, אנו דואגים לזמני טעינה מינימליים על ידי הסרת מקטעים לא רצויים באתר, אופטימיזציה של תמונות, הגדרות מטמון ועוד.
  3. שיפור המרת גולשים ללקוחות – ניתוח תנועת גולשים באתר לשיפור המרה (C.R.O) ובניית אסטרטגיית עיצוב ותוכן על מנת להפוך יותר גולשים ללקוחות.
  4. פיתוח PHP/JS – השתמש בתמיכה טכנית על מנת לפתח פונקציות מורכבות, ביצוע כריית נתונים וכל דבר שישמור עלייך צעד אחד לפני המתחרים.
  5. נותנים תמיכה טכנית בכל שעות היממה בשביל שתהיו רגועים – אנו מאמינים כי שירות הלקוחות חשוב ביותר. לכן, צוות הפיתוח ושירות הלקוחות שלנו נשאר זמין עבורך לכמה שעות תמיכה טכנית שתצטרך, השתמש בשעות לפיתוח, עיצוב, תיקונים וכל מה שאתר הוורדפרס שלך זקוק לו.

תמיכה טכנית בבאגים חדשים

תמיכה טכנית בבאגים היא התמיכה הכי נפוצה שאנחנו נותנים ללקוחותינו. חלק מבעלי האתרים, מחליטים להזין תכנים בעצמם, לתת לאנשים שונים גישה לממשק הניהול. כתוצאה מכך, עלולים לצוץ באגים לא צפויים. ניתן להשתמש בשירותי תמיכה טכנית על מנת לטפל בבאגים כאלו ואחרים.

פיתוח ותמיכה טכנית להגדלת האתר

במסגרת תמיכה טכנית, תוכלו לקבל עיצוב חדש, פיתוח של דפים חדשים ותוספות של פונקציות שונות. במידה והחלטתם להוסיף בלוג לאתר, לעצב מחדש את דף הבית או כל דבר אחר, תוכלו להשתמש בשירות שלנו. אנחנו מספקים תמיכה טכנית מלאה ומקיפה לכל סוגי השיגעונות של לקוחותינו.

שנתאם פגישת היכרות אונליין?

תמיכה טכנית בשיפור מהירות לאתר

אנחנו פועלים בכמה מישורים על מנת לשפר לכם את מהירות האתר. ראשית, תוכלו להעביר את האחסון אלינו, אנחנו משתמשים בשרתים הסופר מהירים של גוגל קלאוד. שנית, אנחנו מנקים את האתר מרכיבים לא נחוצים שמכבידים עליו. בנוסף, אנחנו מקטינים את גדלי התמונות ומתקינים תוכנות שמגבירות מהירות. שעות תמיכה טכנית לשיפור מהירות מהירות האתר משתנה מאתר לאתר. צרו קשר היום לקבלת הערכה לשיפור המהירות של האתר.

המרת גולשים ללקוחות בעזרת C.R.O

ראשית, בונים אתר ומתחילים לשווק אותו. עם הזמן, הוא תופס תאוצה ומבקרים אותו לא מעט גולשים. מטרת C.R.O, היא ניתוח של התנועה חווית המשתמש באתר לפי נתונים קיימים. לאחר הניתוח, נספק לכם תמיכה טכנית על מנת לתקן את כל מה שימיר גולשים ללקוחות. נעשה הכל על מנת שהאתר שלכם יגיע למטרתו.

תוכן עניינים