שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות כולל פתיחת דפים עסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם, פרסום ממומן, ניהול קמפיינים והעלאת תכנים שוטפת. קראו והבינו את החשיבות של ניהול רשתות בצורה חכמה וכבר עשיתם את הצעד הראשון בדרך להצלחה.

תוכן עניינים

Depositphotos 189325994 S 2

מה כולל בתוכו שירות שיווק ברשתות חברתיות?

  1. הקמת דף עסקי – ראשית, על מנת להראות נוכחות נקים עבורכם את הדף העסקי, מה שיכלול הגדרות בסיסיות ועיצוב תמונות קאבר ופרופיל.
  2. פרסום ממומן – נבצע פילוח שוק ונמצא את קהל היעד שלך, לאחר מכן נמקד את התקציב בהגעה אליו ופרסום תוכן מעניין שיקרוץ לו תוך כדי שהוא גולל.
  3. הגדלת קהילת עוקבים – אחת המטרות שרוצים להשיג שעושים שיווק ברשתות חברתיות היא ליצור קהילה של עוקבים שמתעניינים במותג שלכם.
  4. פרסומים שוטפים בדף עסקי – נרצה להראות נוכחות ורלוונטיות על ידי פרסום בצורה שוטפת בדף. עוקבים שלכם יקבלו תוכן מעניין וקורץ שיגרום להם בסופו של דבר לזכור אתכם וליצור קשר.

עושים שיווק ברשתות חברתיות ומגדילים את כמות הלקוחות

שיווק ברשתות חברתיות הוא כלי חזק שמייצר הרבה לקוחות חדשים היות וגולשים מבלים כשעתיים ביום ברשתות החברתיות שלהם. הגיע הזמן שגם אתה תהיה חלק מה- feed של הגולשים.

ניהול רשתות חברתיות

לאחר שדף פייסבוק\אינסטגרם מוקם, נרצה לתחזק אותו בצורה שוטפת ולהראות פעילות. דף עסקי פעיל יוצר תחושה חיובית אצל הגולשים כלפי המותג. שיווק ברשתות חברתיות כולל ניהול הדף ועדכון תכנים כל שבוע.

  1. פרסום פוסטים ותכנים חדשים – כתלות בתקציב ניתן לפרסם בין 1-4 פוסטים חדשים בשבוע הכוללים מאמרים, מידע ומשחקים עם הגולשים.
  2. הגדלת כמות העוקבים – שיווק ברשתות חברתיות בבסיסו יוצר קהילה סביב המותג, עם הזמן כמות העוקבים שלכם תגדל.
  3. קופירייטינג ומדיה – כתיבת תוכן ושיתוף מדיה שיוצרים רצון לשתף פעולה, לקיים שיח ואינטרקציה עם הדף.

שנכיר ונדבר על האתר שלך?

פרסום בפייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם ומחוברים אלייה למעלה ממליארד אנשים ברחבי העולם. פרסום בפייסבוק מתחלק לניהול דף עסקי בצורה שוטפת ופרסום ממומן. תמצא חברת שיווק שתעזור לך בבניית אסטרטגיה לשיווק ברשתות חברתיות שיוביל להשגת מטרותייך.

פרסום באינסטגרם

אינסטגרם היא רשת חברתית בבעלותה של פייסבוק והיא מתמקדת בשיתוף תמונות. במידה והשיווק הנדרש בעסק שלך כולל בתוכו שיתוף תמונות אנו ממליצים לקחת בחשבון שיווק ברשתות חברתיות כמו אינסטגרם ופינטרסט ולהשקיע תקציבי פרסום גם בהם.

איך לעשות שיווק ברשתות חברתיות בצורה נכונה

היום ורוב הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מבלים ברשתות חברתיות רצוי מאוד להראות בהן נוכחות, בין אם הוחלט על פרסום ממומן או\ו ניהול שוטף של הדף העסקי, שיווק ברשתות חברתיות בצורה נכונה כולל בחירת אסטרטגיה והפלטפורמות המתאימות לשיווק, ולאחר מכן מעקב שוטף על הביצועים על מנת להפיק את המקסימום מתקציב הפרסום.

שיווק ברשתות חברתיות פשוט עובד

עסק שבוחר לעשות שיווק ברשתות חברתיות ישיג את המטרות אליהן הוא מכוון. בין אם זה יצירת לקוחות חדשים, שמירה על קשר ועדכון לקוחות במתרחש בעסק ועוד. הקדישו תקציב לנושא השיווק ברשתות חברתיות ותראו איך מספר הפניות אליכם גדל והקהל מפתח קשר יותר עמוק עם המותג.

 

תוכן עניינים