אחסון אתרים | אחסון אתרי וורדפרס | אירוח אתרי אינטרנט | DIGITA

אחסון אתרים בגוגל קלאוד

ביצועים ואבטחה מבית גוגל

ניהול הממשק והשרת

אחסון אתרים אצלנו כולל יצירת חשבונות דוא"ל, מעברי אתרים, התקנת תעודת SSL, שדרוגי חומרה, תוכנה, משאבים ועוד.

ביצועי שיא

שרתים מבוססי SSD, HTTP/2, NGINX ו- PHP7 עם CDN ו MariaDB אשר תורמים למהירות בלתי נתפסת של אתרי וורדפרס.

זמן אוויר 99.9%

תוכלו לישון בשקט בזמן שהאתר שלכם יישאר באוויר 24 שעות ביממה עם התשתית האמינה והיציבה של גוגל-קלאוד.

אבטחה ו- SSL

בכל השרתים שלנו קיימת מערכת אבטחה ברמה עולמית הכוללת חומת אש, SSL, אנטי-וירוס, איזון עומסים, הגנה מתפני התקפות גדולות ועוד.

אנחנו סומכים על השרתים של גוגל, ואתם?

בחרנו באחסון אתרים על השרתים ורשת הסיבים האופטיים התת-ימיים של פלטפורמת גוגל-קלאוד. השרתים מספקים זמני טעינה מהירים, אבטחה ויציבות לאתרי וורדפרס, קטנים וגדולים כאחד. הצטרפו לאחסון אתרים מקצועי והיכונו לאתר שלעולם לא נופל וטס במהירות האור.

אחסון אתרים בגוגל קלאוד

האתר שלכם צמא למהירות?

זקוקים לאחסון אתרים מהיר ויציב?

אחסון אתרים על רשת תת-ימית, פרטית וגלובלית בעלת סיבים אופטיים

פלטפורמת Google-Cloud

אחסון אתרים בגוגל קלאוד

האתר שלכם צמא למהירות?

זקוקים לאחסון אתרים מהיר ויציב?

אחסון אתרים בגוגל קלאוד

מה כל הרעש והצלצולים סביב אחסון אתרים אצלנו?

בעוד רבים מחברות אחסון אתרים דוחסים 300-5000 לקוחות על כל שרת, אנו שומרים על יחס מקסימלי של 200 לקוחות לשרת. כמו כן, אנו מספקים אחסון אתרים אך ורק עבור לקוחות שמשתמשים בשירות תחזוקת האתרים שלנו, כך שיש לנו שליטה מקסימלית באבטחה ובביצועים של השרת. בנוסף, בחרנו להשקיע ולהשתמש ברשת הסיבים האופטיים של גוגל – קלאוד (Premium Tier) שתורמת לביצועים מדהימים לאתרי וורדפרס.

מה ההבדל בין אחסון אתרים בדיגיטה לבין אחסון אתרים בחברה אחרת?

מחיר אחסון אתרים נקבע על פי ביצועי השרת, רמת האבטחה, יציבות השרתים ואופן הניהול. אחסון אתרים זול לרוב לא כולל בתוכו תעודת אבטחה, הוא מפיק ביצועים נמוכים וחשוף לסכנות היות ועוד הרבה אתרים נמצאים עליו כדי שיהיה רווחי. לקוחות שבוחרים באחסון אתרים אצלנו, נהנים מביצועים פנומנלים, פרטיות יחסית על השרת ושקט נפשי היות וכל שאר האתרים האחרים על השרת מוגנים ומאובטחים.

אבטחת אתר וורדפרס - אחסון אתרים בגוגל קלאוד

האתר שלכם מצא למהירות?

זקוקים לאחסון אתרים מהיר ויציב?

אחסון אתרים בגוגל קלאוד

איך יצרנו אחסון אתרים מהיר עם ביצועים גבוהים?

ראשית, בחרנו אחסון אתרים עם פלטפורמת Google Cloud. לפי בדיקות שעשינו, Google מחזיקים בשרתי האינטרנט הכי טובים בעולם. שנית, התקנו על השרתים שלנו חומרה ותוכנה אשר מותאמים בדיוק לעבודה עם הקוד של אתרי וורדפרס. לבסוף, הוספנו כמות נכבדת של השקעה על מנת להשתמש בכבל רשת האופטי הפרטי של Google-Cloud. בכבל זה יכולים להשתמש רק אתרים שבחרו אחסון אתרים בשרתים של Google.

אחסון אתרים מנוהל הוא חשוב למי שלא מגיע מהתחום

אם יש לכם אתר אתם כבר משתמשים בשירותי אחסון אתרים, סביר שאתם מכירים את הסיטואציה בה מי שאתם משלמים לו לעיתים מבקש ממכם לעשות דברים בעצמכם ונותן לכם גישה לממשק האישי שלכם כדי לעשות דברים באופן עצמאי. אחסון אתרים בדיגיטה הוא שונה, אנחנו מנהלים את הכל ומכם לא נדרש לעשות שום דבר חוץ מלבקש. אם תשאלו לקוחות שמשתמשים בשירות אחסון אתרים אצלנו, הם יגידו לכם: "איזה ממשק?"

אחסון אתרים בגוגל קלאוד